ثبت نام در پیام نامه روزبه

ایمیل:    
رشته: مقطع:

جمع دو عدد [نه]و[چهار] چه می شود در کادر مربوطه به عدد وارد نمائید
 

درباره موسسه...

موسسه آموزش عالی روزبه با کسب مجوز از شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در سال 1386 تأسیس و فعالیت آموزشی خود را در همان سال با پذیرش دانشجو در رشته های فنی و مهندسی در شهر زنجان آغاز نمود .اکنون با گذشت چندین سال از تأسیس این موسسه علاوه بر افزودن رشته های مختلف در زمینه های فنی و مهندسی ، علوم انسانی و هنر برای اولین بار در سال 1391 با پذیرش دانشجو درمقطع کارشناسی ارشد،گامی بزرگ درجهت رشد وشکوفایی برداشته است.

نشانی : زنجان- میدان بسیج - بزرگراه 22 بهمن - روبروی ستاد فرماندهی نیروی انتظامی - شهرک پونک - روبروی بیمارستان کوروش - موسسه آموزش عالی روزبه زنجان
تلفن تماس : 10-7138008-0241

ادامه...
خط مشی صفحه درباره موسسه

در این بخش اطلاعاتی درباره موسسه، تاسیس، فعالیت‌ها، مدیریت، موفقیت‌ها، اهداف، چشم انداز و ... قرار داده می شود. هدف از این صفحه ارائه دید کلی از موسسه و شناساندن آن به کاربر است.

درباره موسسه

موسسه آموزش عالی روزبه با کسب مجوز از شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در سال 1386 تأسیس و فعالیت آموزشی خود را در همان سال با پذیرش دانشجو در رشته های فنی و مهندسی در شهر زنجان آغاز نمود .اکنون با گذشت چندین سال از تأسیس این موسسه علاوه بر افزودن رشته های مختلف در زمینه های فنی و مهندسی ، علوم انسانی و هنر برای اولین بار در سال 1391 با پذیرش دانشجو درمقطع کارشناسی ارشد،گامی بزرگ درجهت رشد وشکوفایی برداشته است

بطوریکه در حال حاضر علاوه بر 40 رشته مقطع کاردانی و کارشناسی در زمینه های فوق در رشته های مهندسی کامپیوتر - هوش مصنوعی، مهندسی عمران - سازه، مهندسی مکانیک - ساخت و تولید، مهندسی برق -قدرت، مهندسی برق - الکترونیک، مهندسی معماری - معماری در مقطع کارشناسی ارشد در محیط آموزشی آکادمیک  به مساحت بیش از 13000 متر مربع با کلیه امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی  مورد نیاز دانشجو می پذیرد. .


نشانی : زنجان- میدان بسیج - بزرگراه 22 بهمن - شهرک پونک - موسسه آموزش عالی روزبه زنجان

تلفن تماس : 7-33038003-024

فکس: 33038002-024