ثبت نام در پیام نامه روزبه

ایمیل:    
رشته: مقطع:

جمع دو عدد [چهار]و[هشت] چه می شود در کادر مربوطه به عدد وارد نمائید
 

درباره موسسه...

موسسه آموزش عالی روزبه با کسب مجوز از شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در سال 1386 تأسیس و فعالیت آموزشی خود را در همان سال با پذیرش دانشجو در رشته های فنی و مهندسی در شهر زنجان آغاز نمود .اکنون با گذشت چندین سال از تأسیس این موسسه علاوه بر افزودن رشته های مختلف در زمینه های فنی و مهندسی ، علوم انسانی و هنر برای اولین بار در سال 1391 با پذیرش دانشجو درمقطع کارشناسی ارشد،گامی بزرگ درجهت رشد وشکوفایی برداشته است.

نشانی : زنجان- میدان بسیج - بزرگراه 22 بهمن - روبروی ستاد فرماندهی نیروی انتظامی - شهرک پونک - روبروی بیمارستان کوروش - موسسه آموزش عالی روزبه زنجان
تلفن تماس : 10-7138008-0241

ادامه...
خط مشی صفحه ی رشته ها و مقاطع تحصیلی

این بخش مخصوص مشاهده رشته های تحصیلی موجود و مقاطع مرتبط آنها در موسسه آموزش عالی روزبه زنجان می باشد. در این صفحه لیستی از عناوین رشته ها و به تفضیل در پایین صفحه رشته ها با جزئیات بیشتر نشان داده شده اند. هر یک از موارد موجود امکان انتخاب شدن برای مشاهده با جزئیات بیشتر و بهتری را دارند. با انتخاب هر یک از سرتیترها و یا مشروح آنها در پایین صفحه، آن رشته در کادر ویژه آن در بالای صفحه با جزئیات بیشتر و بهتری نمایان خواهد شد. از امکانات ویژه این بخش به امکان چاپ و یا ارسال هر یک از موارد به شخص دیگر از طریق پست الکترونیکی و دسته بندی رشته ها می توان اشاره کرد. همچنین اگر صفحه رشته ها و مقاطع دارای نکته خاصی باشد در کادر پایین بخش خط مشی صفحه قابل مشاهده خواهد بود.

رشته ها و مقاطع تحصیلی موسسه

عنوان متن

دسته بندی رشته ها و مقاطع تحصیلی

رشته ها و مقاطع تحصیلی


رشته ی: مشترک

رشته ی: عمران

عمران


رشته ی: معماري

رشته ی: برق-قدرت

الکتروتکنیک


رشته ی: گرافیک