ثبت نام در پیام نامه روزبه

ایمیل:    
رشته: مقطع:

جمع دو عدد [یک]و[دو] چه می شود در کادر مربوطه به عدد وارد نمائید
 

درباره موسسه...

موسسه آموزش عالی روزبه با کسب مجوز از شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در سال 1386 تأسیس و فعالیت آموزشی خود را در همان سال با پذیرش دانشجو در رشته های فنی و مهندسی در شهر زنجان آغاز نمود .اکنون با گذشت چندین سال از تأسیس این موسسه علاوه بر افزودن رشته های مختلف در زمینه های فنی و مهندسی ، علوم انسانی و هنر برای اولین بار در سال 1391 با پذیرش دانشجو درمقطع کارشناسی ارشد،گامی بزرگ درجهت رشد وشکوفایی برداشته است.

نشانی : زنجان- میدان بسیج - بزرگراه 22 بهمن - روبروی ستاد فرماندهی نیروی انتظامی - شهرک پونک - روبروی بیمارستان کوروش - موسسه آموزش عالی روزبه زنجان
تلفن تماس : 10-7138008-0241

ادامه...
خط مشی صفحه امور بسیج دانشجویی

بسیج دانشجویی تشکلی دانشجویی است که با فرمان بنیان گذار انقلاب اسلامی ایران، حضرت آیت الله خمینی کبیر تشکیل شد.این تشکل در دانشگاه‌ها زیر نظر ناحیه بسیج دانشجوئی که از زیر مجموعه‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است فعالیت می کند.این صفحه مربوط به بسیج دانشجویی موسسه آموزش عالی روزبه زنجان است، در این بخش بسیج دانشجویی موسسه معرفی، اقدامات و فعالیتها و برنامه های آن اطلاع رسانی شده و همچنین اگر اطلاعیه یا اخبار خاصی وجود داشته باشد قرار داده می شود. آخرین اطلاعیه های مربوط به بسیج دانشجویی موسسه در این صفحه بصورت لیستی از سر تیترها و به تفضیل در پایین صفحه مشروح متن آنها نماین می شود، همچنین هر یک از موارد موجود امکان انتخاب شدن برای مشاهده با جزئیات بیشتر و بهتری را دارند. با انتخاب هر یک از سرتیترها و یا مشروح آنها در پایین صفحه، متن آن اطلاعیه در کادر ویژه آن در بالای صفحه با جزئیات بیشتر و بهتری نمایان خواهد شد. از امکانات ویژه این بخش امکان چاپ و یا ارسال هر یک از موارد به شخص دیگر از طریق پست الکترونیکی فراهم شده است.

بسیج دانشجویی

سمینار راهکارهای موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد 

 

اردوی زیارتی مشهد مقدس

اطلاعیه های مخصوص واحد بسیج دانشجویی

مشروح اطلاعیه ها

در این بخش آیتمی برای نمایش موجود نیست.