ثبت نام در پیام نامه روزبه

ایمیل:    
رشته: مقطع:

جمع دو عدد [صفر]و[یک] چه می شود در کادر مربوطه به عدد وارد نمائید
 

درباره موسسه...

موسسه آموزش عالی روزبه با کسب مجوز از شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در سال 1386 تأسیس و فعالیت آموزشی خود را در همان سال با پذیرش دانشجو در رشته های فنی و مهندسی در شهر زنجان آغاز نمود .اکنون با گذشت چندین سال از تأسیس این موسسه علاوه بر افزودن رشته های مختلف در زمینه های فنی و مهندسی ، علوم انسانی و هنر برای اولین بار در سال 1391 با پذیرش دانشجو درمقطع کارشناسی ارشد،گامی بزرگ درجهت رشد وشکوفایی برداشته است.

نشانی : زنجان- میدان بسیج - بزرگراه 22 بهمن - روبروی ستاد فرماندهی نیروی انتظامی - شهرک پونک - روبروی بیمارستان کوروش - موسسه آموزش عالی روزبه زنجان
تلفن تماس : 10-7138008-0241

ادامه...
خط مشی صفحه امور آموزش

این بخش مخصوص مشاهده آخرین اطلاعیه های امور آموزش موسسه آموزش عالی روزبه زنجان می باشد. در این صفحه لیستی از سر تیترها و به تفضیل در پایین صفحه مشروح آخرین اطلاعیه های امور آموزش منتشر شده در سایت موسسه اموزش عالی روزبه زنجان قرار می گیرد و هر یک از موارد موجود امکان انتخاب شدن برای مشاهده با جزئیات بیشتر و بهتری را دارند. با انتخاب هر یک از سرتیترها و یا مشروح آنها در پایین صفحه، متن آن اطلاعیه در کادر ویژه آن در بالای صفحه با جزئیات بیشتر و بهتری نمایان خواهد شد. از امکانات ویژه این بخش امکان چاپ و یا ارسال هر یک از موارد به شخص دیگر از طریق پست الکترونیکی فراهم شده است. همچنین اگر امور آموزش دارای نکته خاصی باشد در کادر پایین بخش خط مشی قابل مشاهده خواهد بود.

امور آموزش

عنوان متن

اطلاعیه های مخصوص امور آموزش

مشروح اطلاعیه ها

قابل توجه دانشجویانی که در نیمسال دوم 92 دروس پیش نیاز و پس نیاز اخذ نموده اند

1393
شهریور
27

قابل توجه دانشجویان

دانشجویانی که در نیمسال دوم (922) دروس پیش نیاز را با پس نیاز به طور همزمان اخذ نموده و در درس پیشنیاز نمره قبولی نگرفته اند، درس پس نیاز توسط آموزش حذف خواهد شد.                                                                         

 

تبصره:در صورتیکه برای بار دوم درس پیشنیاز اخذ شده است جهت جلوگیری از عواقب حذف،درس پیش نیاز در نیمسال 931 اخذ گردد.                                                                          


قابل توجه دانشجویان رشته قدرت ورودیهای 91و90

1392
آذر
26

قابل توجه دانشجویان رشته قدرت ورودیهای 91و90

 

 ضروری است در صورت عدم تطبیق دروس جبرانی گذرانده شده در دوره کاردانی ، ضمن در دست داشتن ریز نمرات مقطع قبلی خود حداکثر تا مورخ 92/10/9به مدیر گروه مربوطه جناب آقای مهندس جباری مراجعه نمایند.


قابل توجه دانشجویان تکمیل ظرفیت

1392
آذر
26

طبق اطلاعیه سازمان سنجش ضروری است از مورخ 92/10/1 لغایت 92/10/5 به سایت sanjesh.org مراجعه نموده و ثبت نام خود را قطعی نمایید.

انجام امر فوق با توجه به حضور کارشناسان زبده و راهنمایی ایشان در محل موسسه آموزش عالی روزبه مقدور می باشد.

ضمنا" شرایط ثبت نام از مورخ 92/9/25 از طریق وب سایت مذکور قابل دسترسی است.