ثبت نام در پیام نامه روزبه

ایمیل:    
رشته: مقطع:

جمع دو عدد [هشت]و[سه] چه می شود در کادر مربوطه به عدد وارد نمائید
 

درباره موسسه...

موسسه آموزش عالی روزبه با کسب مجوز از شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در سال 1386 تأسیس و فعالیت آموزشی خود را در همان سال با پذیرش دانشجو در رشته های فنی و مهندسی در شهر زنجان آغاز نمود .اکنون با گذشت چندین سال از تأسیس این موسسه علاوه بر افزودن رشته های مختلف در زمینه های فنی و مهندسی ، علوم انسانی و هنر برای اولین بار در سال 1391 با پذیرش دانشجو درمقطع کارشناسی ارشد،گامی بزرگ درجهت رشد وشکوفایی برداشته است.

نشانی : زنجان- میدان بسیج - بزرگراه 22 بهمن - روبروی ستاد فرماندهی نیروی انتظامی - شهرک پونک - روبروی بیمارستان کوروش - موسسه آموزش عالی روزبه زنجان
تلفن تماس : 10-7138008-0241

ادامه...
خط مشی صفحه ی دانش آموختگان

این بخش مخصوص مشاهده اطلاعیه‌ های امور دانش آموختگان موسسه آموزش عالی روزبه زنجان می باشد. در این صفحه لیستی از سر تیترها و به تفضیل در پایین صفحه مشروح آخرین اطلاعیه های امور دانش آموختگان منتشر شده در سایت موسسه قرار می گیرد و هر یک از موارد موجود امکان انتخاب شدن برای مشاهده با جزئیات بیشتر و بهتری را دارند. با انتخاب هر یک از سرتیترها و یا مشروح آنها در پایین صفحه، متن آن اطلاعیه در کادر ویژه آن در بالای صفحه با جزئیات بیشتر و بهتری نمایان خواهد شد. از امکانات ویژه این بخش امکان چاپ و یا ارسال هر یک از موارد به شخص دیگر از طریق پست الکترونیکی فراهم شده است. همچنین اگر صفحه امور دانش آموختگان دارای نکته خاصی باشد در کادر پایین خط مشی قابل مشاهده خواهد بود.

امور دانش آموختگان

قابل توجه دانش آموختگان گرامی

جهت دریافت دانشنامه، تحویل دانشنامه مقطع قبل و مدرک موقت مقطع فعلی الزامی می باشد

 

دانشجویان حائز شرایط فارغ التحصیلی جهت انجام تسویه حساب می بایستی مراحل ذیل را انجام دهند:

 

1.    اخذ فرمهای شماره 20 و 21 از انتشارات یا وب‌سایت موسسه.

2.    مراجعه به واحد بایگانی (همراه داشتن کارت دانشجویی الزامی است)

3.    مراجعه به واحد فارغ‌التحصیلان و اخذ زمان جهت تسویه‌حساب.

 

4.    در زمان تعیین شده :

مراجعه به واحد فارغ‌التحصیلان ، جهت تکمیل فرم تسویه‌حساب توسط واحدهای تعیین شده (همراه داشتن فیشهای واریزی، تمبر مالیاتی و دفترچه اقساط وام (درصورت داشتن وام در مقاطع کاردانی و کارشناسی) الزامی می‌باشد).

 

اطلاعیه های مخصوص دانش آموختگان

مشروح اطلاعیه ها

قابل توجه دانشجویان ترم آخر

1392
فروردین
26

قابل توجه دانشجویان ترم آخر

در اسرع وقت نسبت به تکمیل پرونده تحصیلی خود از نظر آموزشی اقدام نموده (مراجعه به واحد بایگانی) تا در هنگام فارغ التحصیلی با مشکلی مواجه نشوید.