ثبت نام در پیام نامه روزبه

ایمیل:    
رشته: مقطع:

جمع دو عدد [صفر]و[نه] چه می شود در کادر مربوطه به عدد وارد نمائید
 

درباره موسسه...

موسسه آموزش عالی روزبه با کسب مجوز از شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در سال 1386 تأسیس و فعالیت آموزشی خود را در همان سال با پذیرش دانشجو در رشته های فنی و مهندسی در شهر زنجان آغاز نمود .اکنون با گذشت چندین سال از تأسیس این موسسه علاوه بر افزودن رشته های مختلف در زمینه های فنی و مهندسی ، علوم انسانی و هنر برای اولین بار در سال 1391 با پذیرش دانشجو درمقطع کارشناسی ارشد،گامی بزرگ درجهت رشد وشکوفایی برداشته است.

نشانی : زنجان- میدان بسیج - بزرگراه 22 بهمن - روبروی ستاد فرماندهی نیروی انتظامی - شهرک پونک - روبروی بیمارستان کوروش - موسسه آموزش عالی روزبه زنجان
تلفن تماس : 10-7138008-0241

ادامه...
خط مشی صفحه ی ارتباط با صنعت

این بخش مخصوص مشاهده آخرین اطلاعیه های دفتر ارتباط با صنعت موسسه آموزش عالی روزبه زنجان، برای مثال موارد مربوط به امور كارآموزي ، كارورزي و بازديدهاي علمي و تحقيقاتي، ... را تحت پوشش قرار می دهد. در این صفحه لیستی از سر تیترها و به تفضیل در پایین صفحه مشروح آخرین اطلاعیه های ثبت شده دفتر ارتباط با صنعت در سایت موسسه اموزش عالی روزبه زنجان قرار می گیرد و هر یک از موارد موجود امکان انتخاب شدن برای مشاهده با جزئیات بیشتر و بهتری را دارند. با انتخاب هر یک از سرتیترها و یا مشروح آنها در پایین صفحه، متن آن اطلاعیه در کادر ویژه آن در بالای صفحه با جزئیات بیشتر و بهتری نمایان خواهد شد. از امکانات ویژه این بخش امکان چاپ و یا ارسال هر یک از موارد به شخص دیگر از طریق پست الکترونیکی فراهم شده است. همچنین اگر صفحه دفتر ارتباط با صنعت دارای نکته خاصی باشد در کادر پایین بخش خط مشی قابل مشاهده خواهد بود.

ارتباط با صنعت

عنوان متن

اطلاعیه های مخصوص این صفحه

مشروح اطلاعیه ها

قوانین مربوط به اخذ واحدهای پروژه و کارآموزی

1394
مهر
5


مکان های مورد تائید دفتر ارتباط با صنعت جهت گذراندن دوره کارآموزی

1394
مهر
5


بازدید درس ریخته گری و کارگاه

1392
دی
7

قابل توجه دانشجویان درس ریخته گری و کارگاه سرکار خانم ولی بیگلو :

بازدید از شرکت فرآیند رشد دوشنبه مورخ 92/10/9 ساعت 10 برگزار می گردد.