ثبت نام در پیام نامه روزبه

ایمیل:    
رشته: مقطع:

جمع دو عدد [شش]و[نه] چه می شود در کادر مربوطه به عدد وارد نمائید
 

درباره موسسه...

موسسه آموزش عالی روزبه با کسب مجوز از شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در سال 1386 تأسیس و فعالیت آموزشی خود را در همان سال با پذیرش دانشجو در رشته های فنی و مهندسی در شهر زنجان آغاز نمود .اکنون با گذشت چندین سال از تأسیس این موسسه علاوه بر افزودن رشته های مختلف در زمینه های فنی و مهندسی ، علوم انسانی و هنر برای اولین بار در سال 1391 با پذیرش دانشجو درمقطع کارشناسی ارشد،گامی بزرگ درجهت رشد وشکوفایی برداشته است.

نشانی : زنجان- میدان بسیج - بزرگراه 22 بهمن - روبروی ستاد فرماندهی نیروی انتظامی - شهرک پونک - روبروی بیمارستان کوروش - موسسه آموزش عالی روزبه زنجان
تلفن تماس : 10-7138008-0241

ادامه...
خط مشی صفحه ی کتابخانه

این بخش مخصوص مشاهده آخرین اطلاعیه های امور کتابخانه موسسه آموزش عالی روزبه زنجان می باشد. در این صفحه لیستی از سر تیترها و به تفضیل در پایین صفحه مشروح آخرین اطلاعیه های امور کتابخانه منتشر شده در سایت موسسه قرار می گیرد و هر یک از موارد موجود امکان انتخاب شدن برای مشاهده با جزئیات بیشتر و بهتری را دارند. با انتخاب هر یک از سرتیترها و یا مشروح آنها در پایین صفحه، متن آن اطلاعیه در کادر ویژه آن در بالای صفحه با جزئیات بیشتر و بهتری نمایان خواهد شد. از امکانات ویژه این بخش امکان چاپ و یا ارسال هر یک از موارد به شخص دیگر از طریق پست الکترونیکی فراهم شده است. همچنین اگر صفحه امور کتابخانه دارای نکته خاصی باشد در کادر پایین بخش خط مشی قابل مشاهده خواهد بود.

امور کتابداری و کتابخانه

کتابخانه موسسه آموزش عالی روزبه زنجان

کتابخانه موسسه آموزش عالی روزبه در سال 1386 همزمان با تاسیس موسسه به منظور تحقق اهداف علمی، پژوهشی و تحقیقاتی فعالیت خود را آغاز نمود. رده‌بندی کتاب‌های کتابخانه بر اساس نظام رده بندی کنگره (.L.C) است. در حال حاضر این کتابخانه در مساحتی به وسعت 173 متر مربع شامل سالن مطالعه و مخزن با بیش از 5000 جلد کتاب فارسی و لاتین که شامل منابع چاپی و غیر چاپی در زمینه‌های  فنی و مهندسی،علوم انسانی و هنر فعالیت می نمایدو همچنین بیش از 2000 پایان نامه کارشناسی و کارشناسی ارشد در این کتابخانه وجود دارند.کتابخانه موسسه آموزش عالی روزبه از نرم‌افزار جامع کتابخانه با نام ”پارس آذرخش“ استفاده می‌کند. سیستم جامع کتابخانه پارس آذرخش( تحت ویندوز)  بسته نرم‌افزاری قدرتمندی است که برای ذخیره و بازیابی اطلاعات مواد و منابع کتابی و غیرکتابی، اعضاء‌ و خدمات فنی و عمومی کتابخانه‌ها و مراکز اسناد طراحی شده است.

 

 وظایف و اهداف کتابخانه

۱ـ فراهم نمودن زمینه‌های تحقیق و پژوهش برای دانشجویان و اعضا هیات علمی

۲ـ گردآوری و سازماندهی و اشاعه اطلاعات منابع چاپی و غیر چاپی

۳ـ ارائه خدمات منابع و متون چاپی و ابزارهای فناوری برای تکمیل تدریس و پژوهش

۴ـ ایجاد فضای آموزشی و پژوهشی برای مراجعین به منظور ارتقا سطح علمی و دانش فنی آنان

 

عضویت.pdf268.1836 kb

بخش پایان نامه ها.pdf93.64453 kb

بخش نشریات.pdf202.2129 kb

کتابخانه الکترونیکی .pdf165.6064 kb

 سوالات متداول.pdf289.9111 kb

اطلاعیه های مخصوص بخش کتابخانه

مشروح اطلاعیه ها

در این بخش آیتمی برای نمایش موجود نیست.