ثبت نام در پیام نامه روزبه

ایمیل:    
رشته: مقطع:

جمع دو عدد [نه]و[صفر] چه می شود در کادر مربوطه به عدد وارد نمائید
 

درباره موسسه...

موسسه آموزش عالی روزبه با کسب مجوز از شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در سال 1386 تأسیس و فعالیت آموزشی خود را در همان سال با پذیرش دانشجو در رشته های فنی و مهندسی در شهر زنجان آغاز نمود .اکنون با گذشت چندین سال از تأسیس این موسسه علاوه بر افزودن رشته های مختلف در زمینه های فنی و مهندسی ، علوم انسانی و هنر برای اولین بار در سال 1391 با پذیرش دانشجو درمقطع کارشناسی ارشد،گامی بزرگ درجهت رشد وشکوفایی برداشته است.

نشانی : زنجان- میدان بسیج - بزرگراه 22 بهمن - روبروی ستاد فرماندهی نیروی انتظامی - شهرک پونک - روبروی بیمارستان کوروش - موسسه آموزش عالی روزبه زنجان
تلفن تماس : 10-7138008-0241

ادامه...
خط مشی صفحه ی دانشکده ها

این بخش مخصوص مشاهده دانشکده های موجود در موسسه آموزش عالی روزبه زنجان می باشد. در این صفحه لیستی از دانشکده ها و به تفضیل در پایین صفحه دانشکده ها با جزئیات بیشتر نشان داده شده اند. هر یک از موارد موجود امکان انتخاب شدن برای مشاهده با جزئیات بیشتر و بهتری را دارند. با انتخاب هر یک از سرتیترها و یا مشروح آنها در پایین صفحه، آن دانشکده در کادر ویژه آن در بالای صفحه با جزئیات بیشتر و بهتری نمایان خواهد شد. از امکانات ویژه این بخش به امکان چاپ و یا ارسال هر یک از موارد به شخص دیگر از طریق پست الکترونیکی و دسته بندی دانشکده ها می توان اشاره کرد. همچنین اگر صفحه دانشکده ها و دارای نکته خاصی باشد در کادر پایین بخش خط مشی صفحه قابل مشاهده خواهد بود.

دانشکده ها

عنوان متن

لیست دانشکده ها

دانشکده های تحصیلی

در این بخش آیتمی برای نمایش موجود نیست.