ثبت نام در پیام نامه روزبه

ایمیل:    
رشته: مقطع:

جمع دو عدد [هفت]و[دو] چه می شود در کادر مربوطه به عدد وارد نمائید
 

درباره موسسه...

موسسه آموزش عالی روزبه با کسب مجوز از شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در سال 1386 تأسیس و فعالیت آموزشی خود را در همان سال با پذیرش دانشجو در رشته های فنی و مهندسی در شهر زنجان آغاز نمود .اکنون با گذشت چندین سال از تأسیس این موسسه علاوه بر افزودن رشته های مختلف در زمینه های فنی و مهندسی ، علوم انسانی و هنر برای اولین بار در سال 1391 با پذیرش دانشجو درمقطع کارشناسی ارشد،گامی بزرگ درجهت رشد وشکوفایی برداشته است.

نشانی : زنجان- میدان بسیج - بزرگراه 22 بهمن - روبروی ستاد فرماندهی نیروی انتظامی - شهرک پونک - روبروی بیمارستان کوروش - موسسه آموزش عالی روزبه زنجان
تلفن تماس : 10-7138008-0241

ادامه...
خط مشی صفحه ی انجمنها

این بخش مخصوص مشاهده انجمنها و آخرین اطلاعیه های ثبت شده انجمنهای موسسه آموزش عالی روزبه زنجان می باشد. در این صفحه لیستی از سر تیترها و به تفضیل در پایین صفحه مشروح آخرین اطلاعیه های انجمنهای موسسه قرار می گیرد و هر یک از موارد موجود امکان انتخاب شدن برای مشاهده با جزئیات بیشتر و بهتری را دارند. با انتخاب هر یک از سرتیترها و یا مشروح آنها در پایین صفحه، متن آن اطلاعیه در کادر ویژه آن در بالای صفحه با جزئیات بیشتر و بهتری نمایان خواهد شد. از امکانات ویژه این بخش امکان چاپ و یا ارسال هر یک از موارد به شخص دیگر از طریق پست الکترونیکی فراهم شده است. همچنین اگر صفحه انجمنها دارای نکته خاصی باشد در کادر پایین بخش خط مشی قابل مشاهده خواهد بود.

انجمنها

انجمن چیست؟

انجمن علمی رشته ها متشکل از دانشجویان خود این رشته ها  است که هر ساله با رأی مستقیم دانشجویان هر گروه انتخاب می شوند، و طبق اساسنامه‎ی انجمن های علمی کشور به فعالیت های علمی و اجرایی در راستای تحویل نیروی متخصص و مجرب به میهن اسلامیمان و همچنین ارتقای سطح علمی و پژوهشی دانشجویان می‎پردازد.

اعضای انجمن سعی می‌کنند با هماهنگی و همسوسازی کمک دوستان و همکاران انجمن، فضایی مساعدتر و صمیمانه تر برای فعالیت‌های دانشجویی، پروژه ها، همایش ها، مسابقات و … فراهم کنند تا گروهای دانشگاهی به سطوح علمی پژوهشی بالاتری دست پیدا کند.

 

این چند دانشجو همچنین تلاش می‌کنند تا با همکاری تک تک دانشجویان درحال تحصیل در رشته های دانشگاه ، توان علمی گروه را هرچه بیشتر ارتقا ببخشند تا جایگاه دانشجویان این رشته پس از فارغ‌التحصیل شدن از دانشگاه، در حوزه‌ علم و صنعت مستحکم‌تر باشد.

اطلاعیه های منتشره انجمنها

مشروح اطلاعیه ها

در این بخش آیتمی برای نمایش موجود نیست.