ثبت نام در پیام نامه روزبه

ایمیل:    
رشته: مقطع:

جمع دو عدد [دو]و[صفر] چه می شود در کادر مربوطه به عدد وارد نمائید
 

درباره موسسه...

موسسه آموزش عالی روزبه با کسب مجوز از شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در سال 1386 تأسیس و فعالیت آموزشی خود را در همان سال با پذیرش دانشجو در رشته های فنی و مهندسی در شهر زنجان آغاز نمود .اکنون با گذشت چندین سال از تأسیس این موسسه علاوه بر افزودن رشته های مختلف در زمینه های فنی و مهندسی ، علوم انسانی و هنر برای اولین بار در سال 1391 با پذیرش دانشجو درمقطع کارشناسی ارشد،گامی بزرگ درجهت رشد وشکوفایی برداشته است.

نشانی : زنجان- میدان بسیج - بزرگراه 22 بهمن - روبروی ستاد فرماندهی نیروی انتظامی - شهرک پونک - روبروی بیمارستان کوروش - موسسه آموزش عالی روزبه زنجان
تلفن تماس : 10-7138008-0241

ادامه...
خط مشی صفحه ی معاونین

این بخش مخصوص مشاهده لیست معاونت های موسسه آموزش عالی روزبه زنجان، برای مثال معرفی فرد مسئول معاونت بخش ها، می باشد. در این صفحه در ابتدا لیستی از عناوین معاونت های منتشر شده در سایت موسسه قرار می گیرد و در پایین آن مشخصات معاونت ها با جزئیات بیشتری به همراه تصویر و توضیحات نمایش داده می شود. هر یک از موارد موجود امکان انتخاب شدن برای مشاهده با جزئیات بیشتر و بهتری را دارند. با انتخاب هر یک از سرتیترها و یا مشروح آنها در پایین صفحه، آن مورد در کادر ویژه آن در بالای صفحه با جزئیات بیشتر و بهتری نمایان خواهد شد. همچنین اگر صفحه معاونتها دارای نکته خاصی باشد در کادر پایین بخش خط مشی قابل مشاهده خواهد بود.

معاونین

در این بخش متنی برای نمایش موجود نیست...

اعضای هیئت معاونین

هیئت معاونین

در این بخش آیتمی برای نمایش موجود نیست.